Iemirdzies Gulbenes novadam 2018 !

Skaistumkopšanas salons "Tiinalux" saņem godpilno Laureāta un Skatītāju simpātijas balvu. Uzvarējām kategorijā " Uzņēmumu un citu sabiedrisko ēku noformējums".


Līderes kods Gulbenē.

2017.gada nogalē iekļuvām starp pieciem novada uzņēmumiem, kurus vada uzņēmēja-sieviete, ar iespēju uzstāties un prezentēt savu uzņēmumu.


 Latvijas Labākais Tirgotājs 2015.gads

Latvijas Tirgotāju Asociācijas balva . Prieks censties! 


Apbalvojums Tiinalux  salonam-„5 zvaigžņu salons”. 2014.gads

12.decembrī kinoteātra KINOSUNS notika UMBETO PIERANTONI prēmijas par ieguldījumu skaistuma nozarē, svinīgā pasniegšana.

Pirmo reizi prēmiju Francijā 1955.gadā ieviesa franču žurnāla Les Nouvelles Esthétiques dibinātājs Umberto Pierantoni. Ilgu laiku Francija bija vienīgā valsts, kur pasniedza šo balvu, bet ar 2004.gadu, saņemot Umberto Pierantoni meitas atļauju, Les Nouvelles Esthétiques Latvia Lietuva Eesti ieviesa Umberto Pierantoni Prix de l innovation Awards Latvia.

Tādā veidā prēmija norisinājās pirmo gadu, bet jau nākamajā dienā tās kontā bija kolosāla dalībnieku bāze. Konkursā piedalījās vairāk nekā 400 salonu, no kuriem tika izvēlēti 5 uzvarētāji un 20 godalgu ieguvēji – saloni, kuriem piešķirta Piecu zvaigžņu klasifikācija un 40 skaistumkopšanas saloni, kuriem piešķirta klasifikācija Četras zvaigznes.

Mūsu salons ieguva godalgu piecu zvaigžņu kategorijā. Prēmijas pasniegšanas ceremonijā piedalījās salona meistare un līdzīpašniece Inga Cimdiņa. 


Sagaidījām Ingu pārbraucam no Rigas ar diplomu un dāvanām priekā starojošu. Turpinājumā Ingas pašas stāsts:

Gada nogalē tiek dalīti daudzi apbalvojumi ,piešķirtas dažādas nominācijas ari mūsu salons  ir saņēmis apbalvojumu. Kopā Latvijā novērtēti vairāk kā 400  saloni .Latvijā pirmoreiz  notika šāds pasākums. Balvu  „labākais reģiona salons” varētu nosaukt par skaistumkopšanas industrijas „oskaru”. Arī saņemt  apbalvojumu „5 vai 4 zvaigžņu salona novērtējums”,  ir liels gods. Žurnāla Les Nouvelles Esthetiques pārstāvji  Baltijas valstīs apciemoja 5  salonus katrā reģiona pilsētā . Tika novērtēts salona vizuālais tēls, interjers ,darba vietas ,pakalpojumu dažādība, salona speciālistu profesionālā meistarība un izaugsme, apkalpošanas kultūra, kosmētikas piedāvājums, salona mājas lapa un reklāma, un daudzas citas lietas, kas raksturo laba salona tēlu. Šāds izvērtējums veicina salonu biznesa reputāciju un pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanu, kā arī salona atpazīstamību-klientiem ir jāzin labākie , veicina godīgu starpsalonu konkurenci..Mēs esam ļoti pagodinātas un priecīgas par šo novērtējumu, ķas  protams uzliek mums pienākumu  noturēt salona augsto reitingu turpmākos gadus.Lielu paldies sakām mūsu patstāvīgajiem klientiem  par  uzticību mums ,jo attīstīties var tikai tāds salons,  kurā ir daudz klientu...Inga.Labākais WELLA Salons- 2004. gads.

Saņēmām balvu kā viens no veiksmīgākajiem Latvijas saloniem, kas strādā ar Wella kosmētiku.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.