Matu krāsošanas bezgalīgās iespējas.

Matu krāsošanas - viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem mūsdienīgā skaistumkopšanas  salonā. 

    

Piedāvājam:
 • Matu krāsošana, balināšana, tonēšana ar KADUS krāsām          
 • "Ombre", "Balayage" u.c. trendu krāsošanas tehnikas                  
 • Šķipsnu krāsošana, balināšana, arī "babylights"  šķipsnas           
 • Krāsošana ar luksus klases krāsu "ILLUMINA" no Wella             
 • Gaišo toņu krāsošana, balināšana ar saudzējošo Wella Plex        
 • Nevēlamas krāsas korekcija, noņemšana  un krāsošana               
 • Akcenta šķipsnu krāsošana- aprēķinam individuāli.

Matu balināšana un tonēšana- iespēja gaišajam matu tonim piešķirt unikālu nokrāsu.

Bieži ir nepieciešams matus balināt tieši ar pulveri, jo matu krāsa nespēj tumšus matus nokrāsot līdz nepieciešamajai gaišuma pakāpei. Balināšanas procesā sevi parāda dabīgie pigmenti, un mati pēc balināšanas visdrīzāk izskatās dzeltenīgi. Tādēl, lai iegūtu skaistu blondu toni, kurš mirdzētu un radītu "bagātu" iespaidu, mēs veicam matu tonēšanu. Šim nolūkam izmantojam tonējošās krāsas no Wella- Color Touch, Instamatic vai Color Fresh Create.

    

Aktuālas matu krāsošanas tehnikas. 

"Ombre", "Balayage", Konturēšana, "Babylights" šķipsnas u.c.- piešķir matiem individuālu, interesantu stilu, rada dabisku,  saulē pabalējušu matu efektu. Darbā izmantojam speciālus balinātājus, kas gatavoti un māla pamata, nesatur amonjaku, ar tiem var strādāt brīvroku tehnikā bez foliju izmantošanas- Wella Blondor Freelight, Magma.

    

Krāsas un akcentētas šķipsnas Spilgtām personībām!

     

Nevēlamās krāsas korekcija un atkārtota krāsošana.

Ir situācijas, kad no kļūdaini nokrāsota vai apnikuša krāsas toņa ir milzīga vēlme atbrīvoties. Šī procedūra rada "galvassāpes'' kā meistaram, tā klientam, jo ir ļoti sarežģīta, neprognozējama un dārga. Tā ir laikietilpīga un bieži vien neglaimo matu kvalitātei, arī rezultāts bieži vien nav gaidītais, jo mati ir vai nu pārāk tumši, vai pārāk siltā tonī. Lai izvairītos no nepieciešamības veikt krāsas noņemšanu, daži ieteikumi:

 • matu krāsošanu veikt salonā pie speciālista, kurš palīdzēs izvēlēties matu toni, un krāsošanu veiks ar profesionālu matu kosmētiku;
 • ataugušās saknes krāsot ar to pašu krāsas recepti, kā iepriekšējā reizē, kura būs saglabāta salona kartotēkā;
 • izvairīties no impulsīvas matu krāsošanas, īpaši ar pernamentajām krāsām, hennas, vai ieraugot veikalā uz matu krāsas kastītes skaistu toni;
 • Kategoriski izvairīties krāsot matus melnā tonī, ja neesiet par to 100% pārliecināta

     
 Pirms korekcijas
 starpposms
 veiksmīgs rezultāts

 Wella Plex komplekss- matu struktūras stiprinātājs krāsošanas procesa laikā.

  Jaunākā inovācija matu krāsošanā ir WellaPlex produktu izmantošana. Tos pievieno matu krāsai vai balinātājam. Wellaplex tehnoloģija aizsargā matus, rekonstruē matu saites, tādējādi pasargājot tos no lūšanas. Speciāla maska pēc matu krāsošanas nostiprina iegūto rezultātu. Paredzēta arī speciāla maska matu kopšanai mājās. Īpaši iesakām izmantot Wellaplex sistēmu klentēm, kuras iecienījušas ļoti gaišus matu toņus, kā arī, ja matu struktūra ir smalka un nestabila. Arī ārstnieciskās SPA procedūrās matiem ir iespējams izmantot WellaPlex sistēmu, intensīvai matu kopšanai starp krāsošanas reizēm. Sadaļā par jaunākajām tehnoloģijām var sīkāk palasīt par šo jauno tehnoloģiju. 

Vairāk par WellaPlex bloga ierakstā šeit.