Matu Griezumi sievietēm, jaunietēm

Pakalpojumu cenas atrodamas sadaļā "Cenrādis"

Matu griezums ir svarīgs mūsu personības atklāšanās veids. Tas stāsta, kāds ir mūsu domāšanas veids, temperiments, ikdienas ieradumi. Pēc matu griezuma svaiguma un aktualitātes arī var nojaust par tā nēsātāja veiksmi "SAVA"  friziera meklējumos. Labs  griezums nodrošina dzīvi bez "slikto matu" dienām. Salonā strādā profesionāli meistari, kuri apguvuši matu griešanas prasmes augstas klases pasaules līmeņa skolās- Sassoon akadēmija, Wella akadēmija u.c.

     

Matu Griezums ar karstajām šķērēm ir kas daudz vairāk kā vienkārša matu galu apgriešana. Tā ir ārstnieciska matu kopšanas procedūra, kuras laikā  matu  gali ar piemērotu temperatūru tiek “aizlīmēti”, līdz ar to tiek aizsargāti no tālākas matu galu šķelšanās, nodrošinot veiksmīgāku matu ataudzēšanu un koptu, bagātīgu vizuālo izskatu. Aizsargātie matu galiņi neļauj stiebram zaudēt mitrumu un barojošās vielas, tādēļ saglabājās spīdums un apjoms. Ieteicams matus griezt ar karstajām šķērēm 3-4 reizes ar intervālu 1-1,5 mēnesis, lai pilnībā atbrīvotos no aizlūzušajiem matu galiem, pēc tam  var negriezt pat līdz pusgadam un izbaudīt veselīgu matu augšanas procesu.

Karstajā griezumā izmantojam Jaguat Thermo Cut sistēmu . Video var detalizētāk redzēt, kas notiek ar matu galiem griešanas procesā

  


Matu Pulēšana- ir inovatīva procedūra, kā palīgs ataudzēt veselus matus. Ar matu pulēšanas ierīces palīdzību tiek nogriezti bojātie matu gali visā garumā.  Matu garums netiek saīsināts, tiek nogriezti tikai bojātie matu galiņi. Pēc pulēšanas būtiski uzlabojās matu veselīgais izskats ar noturīgu efektu, jo pulēšanas ierīce nogriež matu galus līdzīgi kā karstās šķēres- tos aizkausējot. Matu pulēšanas biežums atkarīgs no matu struktūras un bojājuma pakāpes.  Process ir veselajiem matiem nekaitīgs, jo nogriež tikai bojātos mati galiņus.

Maksimālam rezultātam iesakām matu pulēšanas procedūru  apvienot ar karsto šķēru griezumu, jo šādā kombinācijā tiek nogriezti sašķēlušies matu gali un nevienmērīgie bojātie matu galiņi visā garumā.

     

Piedāvājam arī:

Vienkāršs matu griezums bez ieveidošanas  

Atbalstot juniores un seniores! Pieres matu jeb "ponija" griezums    

 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.