O.P.I. nagu lakas

Būdams pasaules līderis profesionālajā nagu kopšanas nozarē, OPI nagu lakas ir pazīstamas ar izcilu sastāvu, moderniem toņiem un ikoniskiem nosaukumiem, OPI īpaši pigmentētās nagu lakas ir ārkārtīgi bagātīgas, noturīgas un neplaisā - piedāvājot pieejamu greznību ikvienam. Ir pieejamas vairāk nekā 200 toņu OPI nagu lakas. Katra nagu laka ir ar OPI ekskluzīvo ProWide™ otiņu īpaši kvalitatīvai uzklāšanai.

OPI flakona forma ir OPI zīmola izteiksmīgākais vizuālais simbols. Atšķirīgā forma bija īpaša un inovatīva, kad to ieviesa 1987.gadā, tas bija pirmais nagu lakas flakons ar īpaši oriģinālu formu. Mūsdienās tas ir ne tikai atšķirīgs, tas ir kļuvis par ikonu. Gadiem ilgi asociējoties ar produktu, kas tajā mīt, OPI flakons ir kļuvis par izcilas kvalitātes simbolu. OPI flakona izskats padara tā veidolu un formu par galveno elementu OPI komunikācijā un dizainā.


Ar OPI Infinite Shine nagu lakām, manikīrs nav jāatjauno visu nedēļu. OPI Infinite Shine iepazīstina ar unikālu hibrīda tehnoloģiju, kas pastiprina spīdumu, sacietē stingrā slānī dabiskā apgaismojumā un sola noturību līdz pat 10 dienām, atkarībā no dzīvesveida. Izskatās kā želejlaka, bet to ir vienkārši notīrīt ar parasto nagu lakas noņēmēju.

Vienkārša uzklāšana ar 3 soļu sistēmu: bāze - viena kārta Primer bāze, lai laka ilgāk turētos un pēc noņemšanas nepaliktu traipi uz dabīgā naga, krāsa  - divas kārtas pigmentētā krāsa un spīdums - noslēgumā uzklāj vienu kārtu Gloss, lai panāktu noturīgu rezultātu un spogulim līdzīgu spīdumu dabiskā apgaismojumā! 


0
 .