MATU BOTOKSS.

Matu Botokss  savu nosaukumu ieguvis balstoties uz matu veselīgo, atjaunoto vizuālo izskatu, kādu tie iegūst pēc procedūras veikšanas, kā arī saistībā ar  noturīgo efektu – matos tas saglabājās 8-16 nedēļas. Jau gadu desmitgade ir aizritējusi, kopš matu taisnošana ar keratīnu ir ieņēmusi stabilu vietu starp ikdienas pakalpojumiem salonā un klienti to ir iecienījuši.  Meistari un klienti dažkārt piesardzīgi izturās pret keratīna līdzekļa sastāvu, jo , ja mēs vēlamies, lai mati tiešām tiktu iztaisnoti- formaldehīdam vai tml vielai tur ir jābūt. Ražotāji nodrošina, lai tas būtu iekļauts sastāvā pieļautajā apjomā.

Botoksu piedāvāju kā alternatīvu keratīnam. Tas nesatur formaldehīdu, bet sastāvā ir keratīns. Mati tiek piepildīti, nogludināti, un arī pataisnoti. Tomēr tos iespējams arī saveidot lokās, kas nav iespējams pēc keratīna taisnošanas. Dabas draugiem- līdzeklis ir pilnībā vegānisks!

Ražotājs sola:

Izmantojot tikai dabīgas sastāvdaļas, tas palīdzēs atjaunot bojātu matu struktūru un tos atveseļojot - iegūstot mīkstus, gludus, spīdīgus matus ar zīdainu pieskārienu.

BOTOX darbība ilgst no 8 līdz 16 nedēļām, atkarībā no matu kopšanas un struktūras, porainības un citām atsevišķu matu īpašībām. Procedūras pamatā ir princips, ka bojāto poraino, ķīmiski bojāto vai citādi bojāto matu struktūra tiek atjaunota unikāli.

Savā meistara praksē ir redzēti dažādi labi un mazāk labi matu kopšanas produkti, tādēl vēlos pārliecināties par reālo botoksa efektu. Eksperimentam piekrīt divas burvīgas dāmas – Ilze un Elīna. Jau iepriekš- liels paldies modelītēm par atsaudzību!

   ILZEs mati ir dabiski biezi, vidēji rupja un poraina matu strukstūra. Spurošanos pastiprina viegli viļņaina struktūra un regulāra matu krāsošana gaišos toņos ar permanentajām matu krāsām. Veiksim matu botoksa procedūru ar mērķi matus mitrināt, piepildīt bojātās vietas, nogludināt spurainību un atjaunot matu dabīgo spīdumu. 1.attēlā Ilzes mati pirms procedūras:

Veicam Botoksa procedūru. Pirmajā dienā mati izskatās kā iztaisnoti ar keratīnu, jo procedūras procesā tiek izmantots matu taisnotājs.

Matus nedrīkst mazgāt, vismaz 1 diennakti, ieteicams pat pagaidīt divas un tā- tiekamies ar Ilzi salonā pēc divām dienā. Taisnotāju nelietoju, žāvēju matus  brīvi, izmantoju brašingu. Rezultāts ir skaists- mati apjomīgi, veselīgi, krāsas tonis nav mainījies.

Elīna taisno matus ar keratīnu. Ir pagājuši pāris mēneši kopš iepriekšējās taisnošanas reizes. Botoksu iepildīšu Elīnas matos ar mērķi atjaunot keratīna efektu, tomēr šoreiz ar saudzējošāku produktu. Elīnas mati ir smalki un prasa īpaši saudzīgu kopšanu, jo matu saknes tiek krāsotas ar permanento krāsu un mati garumā ir balināti balayage tehnikā.

1.diena- mati pēc procedūras jūtami iegūst apjomu un spīdumu.

Tiekamies ar Elīnu pēc divām dienām. Viņa ir pieradusi mazgāt matus katru dienu, tādēļ bijis grūti izturēt bez matu mazgāšanas. Viņa būtu varējusi tos mazgāt jau dienu agrāk, bet Es biju palūgusi izturēt divas dienas. Pēc mazgāšanas mati ir apjomīgi un skaisti.

Eksperimentējam vēl tālāk- veidojam lokas ar taisnotāju. Pārliecinos, ka matu botokss ir savienojams ar viļņainu matu struktūru.Paldies Modelītēm un gaidīšu atsauksmes!

Vēl īsumā: Botoksa procedūra ilgst apmēram  2 stundas. Matus var mazgāt pēc 1-2 diennaktīm. Pirmajā dienā mati ir smagāki un gludāki, nekā tas būs pēc pirmās mazgāšanas reizes. Matu kopšana pēc botoksa procedūras- šampūns un kondicionieris bez sulfātiem un parabēniem. Procedūra maksās atkarībā no matu garuma un biezuma 35-70 eiro. Darbā tiek izmantots profesionāls Cocochoco botox. Vasaras sezonā nav papildus jālieto saules kosmētika, jo botox satur UV filtru.

Piesakies Šeit


0
 .